Photo Finish Horse Racing

Ücretsiz At Yarışı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 169 MB
  • Version 1.8.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Game Alliance
İster boş zamanında kişisel yarış yap,istersen Photo Finish Horse Racing Kupasını kazanmak için büyük pistte mücadele et!

 Photo Finish Horse Racing, geliştiricisinin de dediği gibi mobilde oynayabileceğiniz en iyi at yarışı oyunu. Gerek grafiklerinin kalitesi gerekse de yarış havasını tattıran atmosferiyle iOS platformundaki rakiplerine açık ara fark atıyor.

 iPad?in yanı sıra küçük ekranlı iPhone?da da rahat oynanış sunan at yarışı simülasyonunda hızlı yarışlara katılma veya sonunda kupa olan seri yarışlarda performans sergileme şansına sahipsiniz. Joker ve at seçiminizin ardından bu iki modda oynamaya başlamadan önce eğitim aşamasına geçiyor, eğitim bölümünü tamamlarsanız yarışlara katılma hakkınız oluyor.

 Oyunun kontrol sisteminin oldukça basit olduğunu ancak dikkat gerektirdiğini söyleyebilirim. Yarışları açık ara birincilikle tamamlamak için tek yapmanız gereken harika bir başlangıç ve kamçınızı zamanında kullanmak. Biraz detaya inmem gerekirse; Yarışa başlamadan önce sağ altta beliren hareketli çubukları üst üste konumlandırıyor, belirtilen noktaya tüm çubukları dizmeyi başarırsanız tüm atlar arasından kopup gidiyorsunuz. Yarış esnasında da kamçınızı kullanmak için yine sol altta beliren bara dozunda dokunuyorsunuz.

Daha Fazla Göster
Photo Finish Horse Racing indir